СФНУ
4
Года опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
85
Эксклюзивных объектов
4
Рекламная активность
22014
Последний визит на сайт
2 дня назад
Вітаю! Мене звати Олена.
Працюю рієлтором в Агенціі Нерухомості Квартал Group - лідера на ринку нерухомості в місті Ірпінь.
Допоможу Вам вигідно придбати та продати житло.

Продажа квартир (3)

  • Квартал
    76 000 $
    1 590 $/м²

    Ново-Оскольская ул., 2-Р

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Пилипов Поток ЖК Синергия-2
    2 комнаты
    47.8 / 23.7 / 7.9 м²
    этаж 10 из 10
    2016 год постройки
    сегодня
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири ІРПІНЬ 10 поверх, гарний вид та більше світла і тиші. Зручне планування: дві окремі кімнати + лоджія. Квартира з класичним ремонтом — доглянута, у хорошому житловому стані. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під оренду. Переваги: – індивідуальне газове опалення (економія та контроль температури) – енергозберігаючі вікна – подвійні вхідні двері (додаткова безпека) – відеодзвінок – санвузол з душовою кабіною Меблі частково залишаються — можна заїжджати одразу. Будинок у розвиненому районі: все необхідне поруч — магазини, транспорт, сервіси. Квартира жила, тому на фото є особисті речі. Швидке звільнення після угоди. ЦІНА ОБГОВОРЮЄТЬС...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Квартал
    189 000 $
    1 877 $/м²

    Ярослава Мудрого ул., 10/4

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Городской парк ЖК Паркова Оселя
    3 комнаты
    100.7 / 45.1 / 24 м²
    этаж 9 из 9
    2016 год постройки
    сегодня
    Продається світла, ВИДОВА дворівнева квартира з терасою, яка дійсно вражає Це той варіант, де головну роль грає атмосфера — багато світла, простір і неймовірні краєвиди з кожного вікна. Місто як на долоні — і вдень, і особливо ввечері. Квартира виконана у світлих тонах із якісним ремонтом — все зроблено для себе, без економії на матеріалах і деталях. Стильний інтер’єр, продумане планування та відчуття простору на двох рівнях. Повністю укомплектована меблями та технікою — можна заїжджати без додаткових витрат Є окрема гардеробна кімната — зручно та практично І головна “родзинка” — власна тераса з виходом прямо з квартири Ідеальне місце для ранкової кави, відпочинку або вечорів із краєвидо...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
  • Квартал
    24 000 $
    1 333 $/м²

    Обуховская ул., 60

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Академгородок Беличи ЖК SMART CLUB
    1 комната
    18 / 11 / 6 м²
    этаж 2 из 4
    2024 год постройки
    4 дня назад
    Клубний будинок на 4 поверхи Побудовано цегла , утеплена мін вата , вікна Rehau Закрита теріторія , зона відпочинку з барбекю , дитячий майданчик , парковка . Буде пандус Квартира на 2 поверсі 18м2 Проведена вода, електрика, лічільники встановлено . Оформлення мінімум Держпрограми так ! Купуй , роби ремонт та здавай !!! Телефон нижче Олена
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: